Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom Osowicze

Osowicze, podlaskie

  • 849 000 zł
  • 180 m²
  • 4 717 zł/m²

Dom Osowicze

Osowicze, podlaskie

zaktualizowane:
7 marca 2023

849 000 zł

180 m²

4 717 zł/m²

Dom Osowicze

Zaktualizowane: 7 marca 2023

849 000 zł 180 m² 4 717 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
882 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2022

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

882 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2022

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 849 000 zł (4 717 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 180 m², 4 pokoje (3 sypialnie); stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2022
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: silikat; pokrycie dachu: dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 882 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Royal Nieruchomości, zaktualizowane: 07.03.2023
  •   numer ogłoszenia: 543

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

REZERWACJA.

Klasyczny dom wolnostojący położony w miejscowości Osowicze, tuż przy granicy osiedla Zawady. Tylko 10 minut od centrum Białegostoku

Parterowy dom z nieużytkowym poddaszem został wzniesiony w 2022r. Powierzchnia działki to 882m2. Wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej. Pokryty dachówką. Zastosowano w nim funkcjonalne rozwiązania układu pomieszczeń. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim, z wykonaną całkowicie kotłownią. (...)

Kontakt

Agent

Marlena Domanowska

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości